Nowa siedziba klubu!

15.04.2010r,

Nową siedzibą klubu stał się lokal przy ulicy Warszawskiej 239 vis a vis Urzędu Energetycznego o powierzchni 250 m2...

 

czytaj więcej

Akceptujemy karty:

 

U nas kupisz produkty firmy:

 


barek sportowy


BAREK SPORTOWY


Barek sportowy znajduję się na sali treningowej, co pozwala osobom trenującym na zakup napoi, preparatów witaminowo – mineralnych lub koktajli proteinowych w czasie trwania ćwiczeń. Po zakończonym treningu można odpocząć przy barku na sofie lub fotelikach spożywając kawę, herbatę, schłodzone napoje izotoniczne, odżywki proteinowe, carbo lub wysokoenergetyczne batony dla sportowców.

W asortymencie barku znajduje się wiele preparatów wspomagających procesy wysiłkowe organizmu, spalanie tkanki tłuszczowej, uzupełniających minerały czy witaminy. Z pośród wielu odżywek wymienić warto odżywki dla kobiet dbających o sylwetkę i świadome odżywianie dla sportowców dyscyplin siłowo – szybkościowych –wytrzymałościowych i kulturystów.

Dbając o najwyższą jakość sprzedawanych produktów proponujemy odżywki jednej z wiodących europejskich dostawców odżywek dla sportowców od 27 lat Firmy INKOSPOR, która stawia na jakość na najwyższym poziomie od opracowania produktu do jego wytworzenia. Wszystkie produkty firmy INKOSPOR przeszły pozytywne testy w laboratoriach Instytutu Badań Sportu w Dusseldorfie oraz poddane zostały analizie w laboratoriach akredytowanych przez Światową Agencje Antydopingową WADA.

Więcej informacji o produktach INKOSPOR na www.cso-inkospor.pl